Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER ett par, Dux, modell "Kavaljer" av Kenneth Bergenblad, 1970-tal, stomme i svärtat trä med brunröda plyschdynor, sitthöjd ca 40 cm.
Smärre stötskador
722563
2020-01-15