Ellis Wallin oljemålning
2020-01-15
722516
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): Självporträtt, signerad och daterad Ellis Wallin -36, olja på duk, ca 65x54 cm
Krackeleringar