Ostrongafflar i silver
2020-01-15
722488
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 600 SEK |
OSTRONGAFFLAR (6) i silver, 1800-talets slut, stämplade Minerva, Paris, handtagen i silver, längd ca 14 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage