Böhlmarks vägglampa
2020-01-31
722478
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÖHLMARKS, vägglampa för utomhusbruk, 1920/30-tal, lackerat stål, numrerad 42034, längd från vägg 36, höjd 30 cm
Light up the dark
Korrosion