Tekannor
2020-01-24
722475
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNOR, 2 st, lergods, Kina, sent 1900-tal, reliefdekor, längd ca 18 cm.
Mindre bruksslitage.