Vaxskulpturer 1800-tal
2020-01-15
722473
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTURER, 2 st, 1800-talets andra hälft, gjuten patinerad vax, förmodligen Spanien, höjd ca 27 cm
Mannen med sprickor vid fötterna