Holgen Johansson taklampor 4 st
2020-01-31
722464
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HOLGER JOHANSSON, takarmaturer, 4 st, Westal, 1960/70-tal, koppar, glar samt gul glasmassa, höjd 12, 26x26 cmd
Light up the dark
Slitage, en saknar en glasad kortsida