Vjeteslav Kliuchnikov Oljemålning
2020-01-15
722440
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Fågel på gren, signerad och daterad V. Kliuchnikov, 2011, olja på duk, ca 24x16 cm