Ottomar Hörl surikat
2020-01-15
722430
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OTTOMAR HÖRL(född 1950): "Suricate", skulptur i form av en surikat, orangefärgad plast, signerad Hörl i gjutningen, höjd ca 48 cm
Obetydligt slitage