Skänk
2020-01-18
722403
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÄNK, 1800-tal, sengustaviansk, bemålad, räfflad dekor, invändigt med hyllor, höjd 123, 124x49 cm, nyckel finns
Renoverad, lagningar, en nyckelskylt något lös