Lars Norrman oljlemålning
2020-01-19
722374
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med liggande kvinna, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 29x38 cm
Någon smärre fläck