Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2020-01-20
722345
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Haremsmotiv, akvarell, signerad, 42x32 cm
Något mindre märke