Ljuskrona
2020-01-15
722305
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, rokokostil, stomme i mässing, för fyra ljus, stamglas, behängd med olikformade prismor, höjd ca 60 cm
Smärre slitage, renoverad.