Pallar 6 styck
2020-01-15
722280
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 6 st, 1900-talets mitt, varav 5 i orange och en i vit, stomme i kromad metall med sits i hårdplast, sitthöjd ca 45, diameter ca 34 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, solblekta, repor, rost