Henri Matisse färglitografi
2020-01-14
722271
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Décoration Masques ", ur Verve nr 35-36 1958, färglitografi, monogramsignerad HM och daterade 53 i trycket, bladmått ca 35,5x97 cm
Sedvanliga vikveck