Skålfat Imari
2020-01-24
722135
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
SKÅLFAT, 4 st, porslin, Imari, Japan, 1900-tal, diameter 21,5-30,5 cm.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter.