Leonrad Wiedh oljemålning
2020-01-15
722083
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild, signerad,olja på duk, ca 35x89 cm
Krackelyr, lös i spänningen