Taklampa i pressglas
2020-01-15
722078
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, stomme i metall samt skrämar i pressglas, höjd exklusive kedja ca 30, diamater ca 27 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage