Taklampa
2020-01-15
722066
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets slut, sannolikt Italien, mässing och plexiglas, diameter ca 52 cm
Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen