Orientmatta Nain
2020-01-21
722032
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-talets andra hälft, Nain, ca 297x197 cm
Jämnt slitage