Bord med kromad benställning
2020-01-14
722013
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORD, 1970-tal, kromad benställning, 2 delad skiva i ekfaner, höjd ca 76, diameter 222 cm
Ytskador