Armringar 2 st 18 k guld
2020-01-20
722012
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ARMRINGAR, 2 st, 18 k guld, varav 1 stämplad Lantz Guld-& Silversmide Roland, Stockhom 1969, den andra med otydliga stämplar, innerdiameter ca 60-65 mm, vikt 8,9 g
Bucklor