Golvlampa
2020-01-15
721952
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, 1 ljuspunkt, stomme i mässing, träklädd del, textil skärm, höjd ca 153 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion