Gräddkanna sockerskål bricka i silver
2020-01-14
721913
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, BRICKA, silver, GEWE Malmö, 1959-1965, fatets längd ca 21,5 cm, vikt ca 351 g
Bruksslitage, repor