Bordsfontän
2020-01-14
721734
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSFONTÄN, "Fontanette", 1960-tal, tillverkad i Österrike, vinyl, originalkartong, höjd ca 8 samt diameter 42 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage