Fåtölj
2020-01-13
721681
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1970-tal, möjligen Finland, stomme i bok, klädsel i oxblodfärgat skinn, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage