Bordslampa jugend
2020-01-16
721548
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, jugend, patinerad metall, höjd inkl skärm ca 47 cm
Slitage, skärm med skador