Madeleine Pyk färglitografi
2020-01-14
721528
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Slussen´´, signerad M Pyk 180/380, färglitografi, bildmått ca 68x46 cm