Bengt Lindström litografi
2020-01-14
721523
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 50/50, färglitografi, bildmått ca 96x63 cm