Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
JOAN MIRO (1893-1983): efter, "Arlequí Màscares", skulptur, papier mache och tyg, slutet av 1900-tal, stämplad, höjd med sockel ca 16 cm
Zustandsbeschreibung
721408
2020-01-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner