Royal Copenhagen Flora Danica
Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, assiett, Flora Danica, Adoxa moschatellina L, porslin, Danmark, modellnummer 3572, polykromt bemålad dekor, konturerat samt förgyllt brätte, märkt Royal Copenhagen 20/3572, diameter ca 21,5 cm
Mindre nagg
721396
2020-01-13