Bijouterier
2020-01-13
721348
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIJOUTERIER, armband, halsband, broscher, örhängen, mm, delvis silver, pastestenar, bl a 1800-tal samt 1900-talets första hälft
PROVENIENS: Stopalo
Stenar saknas, sakdor förekommer