Oljemålning 1900-tal
2020-01-13
721311
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fågeljakt, otydlig signerad Ka..?, olja på duk, ca 175x115 cm