Peter Dahl
2020-01-13
721305
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Operascen, signerad Peter Dahl, 363/375, färglitografi, bladmått ca 59x42 cm