Sven X:et Erixson akvarell
2020-01-12
721230
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv från Puenta Brava, signerad samt daterad 59, ca 25x44 cm