Lockurna
2020-01-17
721178
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av figurscener, höjd 32 cm.
Lagad flisa på fotringen, bruksslitage.