Kista
2020-01-11
721128
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KISTA, 1800-tal, stomme i trä, utvändigt klädd med järnplåt, nyckel finns, höjd ca 29,5 samt 44,5x32 cm
Låset kärvar, bruks och åldersrelaterat slitage