Skulptur Marianne Hesselbjerg
2020-01-11
721125
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE HESSELBJERG (1949): "The Famous Drops", 3 dlr, undertill signerade och daterade, stavlimmad björk, höjd ca 20-28 cm
LITTERATUR: Medföljande katalog, brev från konstnären mm (finns att avhämta vid Utlämningen)