Pierre Forsell lampetter Skultuna
2020-01-09
721090
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE FORSELL, "Pendel", 1-par lampetter, Skultuna, mässing, höjd ca 46 cm
Skador: Bruksslitage