Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956), strandskata, sigillstämplad, signerad och numrerad 3/175, färglitografi på akvarellpapper, bladstorlek 32 x 45 cm
721080
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här