Bricka
2020-01-09
721056
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRICKA, Japan 1800/1900-tal, figuralt motiv med bl a barn som flyger drake, stämpladf i relief på baksidan, lackarbete, ca 40x51 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage