Ikon
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IKON, Det allseende ögat, Centrala Ryssland, 1800-talets slut, tempera och olja, samt förgyllning på pannå, ca 30 x 26 cm
Omfattande bortfall av kredring och färg i kanterna, krackelyr, resningar, slitager
721050
2020-01-09