Anshelm Dahl oljemålning
2020-01-09
720991
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Motiv med segelbåt, signerad samt daterad 1919, olja på duk, ca 49x76 cm