Oljemålning
2020-01-12
720941
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydlänskt kustbild, osignerad, olja på duk, ca 55x37 cm
Färgbortfall