Bert-Håge Häverö litografi
2020-01-08
720877
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, färglitografi, signerad samt numrerad 3192/360, bildyta ca 34,5x42 cm