Glasservis 1900-tal
2020-01-08
720867
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GLASSERVIS, 50 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 8 selterglas, 10 starkvinsglas, 10 sherryglas
Nagg förekommer