Bergboms
2020-01-29
720838
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERGBOMS, golvlampor G024 samt G026, 1950-tal, stomme i mässing, läderklädd mitt, skärmar i vinröd textil, gjutmärkta i botten, höjd inkl. skärm ca 147 cm
Ingår i temaauktionen "Belysning"
Smärre slitage, renoverade, omdragna, fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen