Pilgrimskrus Kina
2020-01-21
720817
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PILGRIMSKRUS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, märkt i botten, höjd ca 26 cm
Äldre lagningar av glasyrmistor på liv