Oljemålning
2020-01-10
720768
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (5), signerade C. Ericsson, olja på pannå, ca 12x15 cm vardera
En med spircka i pannån