Frans Wilhelm Odelmark
2020-01-11
720686
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): ´´Falserbo´´, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 50x74 cm